درباره

محمدجعفر نعناکار، متولد سال ۱۳۶۳ و ساکن تهران هستم، تحصیلات خودم رو در رشته حقوق قضایی در مقطع کارشناسی و حقوق بین الملل در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری حقوق بین الملل عمومی به اتمام رسوندم و البته همزمان به تحصیل دروس حوزوی هم پرداختم، چندین ساله به عنوان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در حال خدمات رسانی به اشخاص حقیقی و حقوقی بوده و به عنوان مدرس دانشگاه نیز فعالیت دارم.

حقوق فنآوری اطلاعات و ارتباطات رشته مورد علاقه منه و در این زمینه نیز مقالات و مطالعاتی داشتم که در برخی از موارد منجر به اخذ گواهی نامه های ملی شده، همچنین در چندین جشنواره داخلی به عنوان پژوهشگر برتر انتخاب شدم، پیش از این هم کارشناس حقوقی دبیرخانه دائمی سازمان تسهیل کسب و کار و تجارت الکترونیکی آسیا و اقیانوسیه موسوم به AFACT بودم و الان هم عضو ایرانی سازمان جهانی توالت  (WTO) هستم، و از اینکه می تونم اندکی در پیشرفت جامعه حقوقی موثر باشم خدا رو سپاسگزارم.

در حال حاضر هم مدیر مسئول موسسه حقوقی و خدمات داوری صفیرعدالت هستم، در صورتی که فکر می کنید ما می تونیم خدمات مشاوره حقوقی به شما بدیم، خوشحال میشم با ما در ارتباط باشید. برای اطلاعات بیشتر  و خدمات قابل ارائه می تونید به سایت ما مراجعه بفرمایید.

آدرس: تهران ، ستارخان ، مجتمع تجاری الماس غرب طبقه اول ، واحد ۱۱۳، کد پستی ۱۴۵۳۷۴۶۱۷۵، تلفن: ۴۴۲۰۱۳۱۲ و ۴۴۲۰۱۳۱۴

تماس

فرم تماس با محمدجعفر نعناکار
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .